Strona główna » Na Karaluchy
Filtry
Hity sklepowe

Na Karaluchy

Filtry
Zakres cen od do
Tylko nowości
Brak produktów ...

Karaluchy stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia, są nosicielami zarazków i mogą przenosić niebezpieczne dla zdrowia choroby. Mogą także wywoływać alergię. Karaluchy są owadami wszystkożernymi, prowadzącymi nocny tryb życia, preferują wilgotne i ciepłe miejsca. W dzień się ukrywają, a w nocy szukają pożywienia. Jeśli zauważysz karaluchy w swoim mieszkaniu, należy się ich jak najszybciej pozbyć. Warto natychmiast zastosować preparat, który pomoże Ci je zwalczyć. Zwalczanie karaluchów warto rozpocząć od spryskania miejsc takich jak listwy podłogowe, szczeliny, narożniki ścian oraz obrzeża przewodów wentylacyjnych. W ten sposób przeprowadzony zabieg będzie skuteczniejszy.
Środki na karaluchy. Skuteczne metody zwalczania karaluchów.

W sklepie NaSzkodnika.PL znajdziesz skuteczne i sprawdzone środki zwalczające karaluchy, prusaki, rybiki i inne owady w formie płynu, jako gotowy produkt do zastosowania, koncentratu do rozcieńczenia z wodą, jak również w postaci żelu. Środki na karaluchy dostępne są w różnych pojemnościach.
Zapraszamy do zakupów.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu