Strona główna » Na Rybiki
Filtry
Hity sklepowe

Na Rybiki

Podkategorie
Filtry
Zakres cen od do
Tylko nowości
Brak produktów ...

Rybiki najczęściej pojawiają się w miejscach wilgotnych, słabo wentylowanych i dość ciepłych -najczęściej w łazience, w wannach i kabinach prysznicowych, ale możemy go też spotkać w piwnicach, piekarnikach, szafkach kuchennych, spiżarniach i na strychu. Chociaż nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla człowieka,  to trudno cieszyć się ich obecnością. Są niehigieniczne i nieestetyczne.  Żywią się m.in. martwymi owadami, resztkami jedzenia, oraz papierem. Mogą niszczyć wyroby skórzane, z wełny, a także książki. To dlatego warto poznać sposoby na rybiki i zastosować je zaraz jak tylko zobaczysz srebrne robaczki w łazience czy kuchni.

Jak zwalczyć rybiki?
Jedną z metod zwalczania rybików jest usuwanie ich mechaniczne,  czyli dokładne odkurzanie i mycie miejsc, w których przebywają. Skuteczniejszą metodą jest jednak zastosowanie środków owadobójczych, dzięki którym szybciej wytępimy niechcianych lokatorów z naszej łazienki. Sklep NaSzkodnika.PL oferuje jedynie atestowane i sprawdzone preparaty pomocne w zwalczaniu rybików.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu