Strona główna » Na Mrówki
Filtry
Hity sklepowe

Na Mrówki

Filtry
Zakres cen od do
Tylko nowości
Brak produktów ...

Mrówki są niepożądane zarówno w domu, jak i ogrodzie. Pojawiają się w mieszkaniu, na balkonie, altanie, wychodzą spod płyt chodnikowych, tworzą kopce, które szpecą i niszczą trawnik. Potrafią zniszczyć rośliny w ogródku, niszczą ich pąki, kwiaty oraz uszkadzają owoce. Mają niemiły zwyczaj zakładania gniazd w korzeniach mniejszych roślin. Mrowiska dodatkowo powodują usychanie roślin. Bywają naprawdę uciążliwymi szkodnikami, utrudniają nam wypoczynek, dlatego lepiej się ich pozbyć. Niestety mrówki żyją w większych skupiskach, dlatego też, aby je zwalczyć należy użyć dobrze dobranych preparatów.

Jak pozbyć się mrówek?
Skuteczny preparat na mrówki, proszek na mrówki, środek na mrówki. W sklepie NaSzkodnika.PL znajdziesz sprawdzone preparaty na mrówki, które skuteczne zwalczają mrówki rożnych odmian, zarówno w domu, jak i na zewnątrz (ogród, działka). Oferujemy szeroką gamę skutecznych preparatów, dostępnych w w różnych formach, min. granulat na mrówki, spray na mrówki, żel na mrówki, proszek na mrówki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Środek na mrówki w formie spraya to najbardziej praktyczne rozwiązanie do zastosowania w domu. Należy jednak pamiętać, aby zadbać o dobra wentylację w mieszkaniu. Natomiast jeżeli chodzi o ogród, aby skutecznie odstraszyć mrówki, pozbyć się większych mrowisk, najlepiej zastosować oprysk lub granulat na mrówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów dostępnych w sklepie NaSzkodnika.PL. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, jak również hurtową na terenie całej Polski.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu