Strona główna » Na Pluskwy
Filtry
Hity sklepowe

Na Pluskwy

Podkategorie
Podkategorie
Filtry
Zakres cen od do
Tylko nowości
Brak produktów ...

Pluskwa domowa jest tak mała, że ciężko ją zauważyć, dlatego trudno jest je wyplenić z mieszkania. O ich istnieniu najczęściej dowiadujemy się dopiero w momencie, gdy zauważymy ślad po ugryzieniu. W celu zwalczenia  pluskiew potrzebne są różnego rodzaju środki na pluskwy, np. oprysk na pluskwy, spray na pluskwy. Pluskwy mogą pojawić się praktycznie w każdym mieszkaniu, są niesamowicie dokuczliwe i ciężkie do wytępienia. Najbardziej narażone są na nie budynki wielorodzinne. Pluskwa żeruje pijąc krew i pozostawia ślady w postaci drobnych kropli krwi, a na skórze widoczne ślady ugryzienia. Pluskwy najczęściej ukrywają się szczelinach, dziurach, w zacienionych miejscach. Można je także znaleźć na pościeli lub ukryte w książkach, dlatego jeśli zauważyliśmy ugryzienia na skórze, warto sprawdzić wszystkie szczeliny oraz dziury.

Jeśli masz problem z  pluskwami? Zastanawiasz się jaki preparat na pluskwy wybrać?
Zapoznaj się z naszą ofertą! Sprawdź jakich preparatów najlepiej użyć, aby skutecznie pozbyć się tych szkodników.
W ofercie sklepu NaSzkodnika.PL znajdziesz skuteczne preparaty i środki do zwalczania pluskiew, min. preparat owadobójczy w formie płynnej gotowy do użycia, środek w formie koncentratu do rozcieńczenia z wodą. Sklep NaSzkodnika.PL oferuje sprawdzone i atestowane środki owadobójcze na pluskwy i inne owady.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu