Strona główna » Na Prusaki
Filtry
Hity sklepowe

Na Prusaki

Filtry
Zakres cen od do
Tylko nowości
Brak produktów ...

Prusaki to podstępne owady, stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Roznoszą bakterie, chociażby bakterie E. coli czy salmonelli, które mogą wywołać u ludzi groźne choroby. Ponadto ślina, odchody i części ciała, które po ich bytowaniu pozostają, mogą przyczynić się do alergii i astmy. Prusaki wykazują nocną aktywność w pomieszczeniu. Bardzo często pozostają niezauważone do czasu, aż ich populacja jest tak duża, że nie mieszczą się w swojej kryjówce i można je wówczas zauważyć wędrujących po całym mieszkaniu. Prusaki najczęściej można spotkać w kuchni i łazience, ponieważ tam mają dostęp do wody i do pożywienia.

Skąd się biorą prusaki?
Prusaki najczęściej zalęgają się w pobliżu śmietnika, mają tam multum jedzenia. Stamtąd mogą rozchodzić się po całym bloku możemy przynieść je sami do domu w torbie z zakupami, czy nawet kieszeni spodni lub kurtki mogą przywędrować same od sąsiada, z pobliskiego sklepu czy restauracji. Prusaki wędrują rurami. Ich ciało posiada możliwość spłaszczenia się niemal na grubość kartki papieru. Pokonanie szczelin nie stanowi dla nich żadnego problemu mogą znajdować się w podarowanych nam przedmiotach: używanych meblach, ubraniach i wszystkich innych rzeczach, które przynosimy do domu

Jak zwalczać prusaki?
Zwalczanie prusaków powinno opierać się na zastosowaniu skutecznych środków owadobójczych, które pozwolą wyeliminować całą populację owadów, a nie tylko pojedyncze osobniki. W przypadku pojawienia się prusaków w naszym domu należy niezwłocznie sięgnąć po preparaty, które pomogą nam zwalczyć te szkodniki.
Najlepsze środki i preparaty przeciwko prusakom. Jest wiele sposobów na pozbycie się prusaków, jednak nie zawsze te metody okazują się skuteczne. Tak naprawdę bez użycia specjalistycznych środków biobójczych nie ma możliwości zwalczenia tych szkodników. Sklep NaSzkodnika.PL oferuje sprawdzone i skuteczne środki owadobójcze na prusaki i inne karaczany, min. oprysk na prusaki, spray na prusaki, żel na prusaki. Z naszych środków korzystają zarówno specjalistyczne firmy DDD, jak również Klienci indywidualni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie produkty, można zakupić za pośrednictwem sklepu internetowego NaSzkodnika.PL lub w sklepie stacjonarnym w Warszawie.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu